تبلیغات
اجرای جدید ترین رنگهای روز دنیا - دانلود بازی شماره4

یک بازی کلاسیک ماشین بازی به روز شده می تواند کلی از خاطرات نحوه بازی کردن در سبک بازی های قدیمی مانند آتاری و میکرو را در کامپیوتر یاد آوری کند. سایت نرم افزار دانلود رایگان دانلود بازی ماشین بدون نیز به نصب بازی رایگان را تهیه دیده و به دوست داران سبک بازی دانلود کلاسیک تقدیم می کند.
بازی جایزه بزرگ ستاره جدید یک بازی مسابقه ای است که از ماشین بازی های کلاسیک مانند Super Sprint و Micro Machines الهام گرفته شده است، اما با این تفاوت که همه خصیصه ها به ویژه تیم ها و رانندگان به مسابقات فصل سال 2009 جایزه بزرگ به روز شده است. این ویژگی حالت کاملا حرفه ای که تا ظرفیت 10 فصل افزایش یافته و شما باید آن را در برابر بهترین رانندگان جهان در 17 مسابقه جهانی واقعی به رقابت بپردازید. در طول رانندگی بازی لازم است به اداره امور مالی و روابط خود با رئیس تیم، همکاری با کارکنان و دوستان و طرفداران خود بپردازید. از خصیصه ها با دانلود بازی کامپیوتر قابلیت تغییر شرایط آب و هوا، سایش لاستیک اتومبیل، صدمه به خودرو و بنزین زدن که همه آن ها بر روی کنترل ماشین تاثیر می گذارد و اگر می خواهید که تاکتیکی عمل کنید به نظارت دقیقی نیاز دارید. دوربین می تواند با توجه به شیوه رانندگی شما نزدیک یا دور شود و بعد از مسابقه شما می توانید رکورد ثبت شده خود را در سایت آن آپلود کنید. همچنین بازی یک ویرایشگر زمین در اختیار شما قرار می دهد که می توانید نسبت به خواسته خود مدل مسابقه را طراحی کنید.

New Star GP Portable Game - بازی ماشین جایزه بزرگ ستاره جدید

دانلوددانلود رایگان بازی ماشین کلاسیک (حجم : 24.9 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی ماجرایی ماشیناریوم ‌(Machinarium)‌ سرزمین ماشین‌ها, یک نمونه خوب برای اثبات این ادعاست که داشتن ایده خوب و ذوق و سلیقه میتواند باعث خلق یک شاهکار بشود. اولین چیزی که در مورد بازی ماشیناریوم به ذهن خطور میکند، گرافیک هنری فوق‌العاده آن است. همه صحنه‌ها به صورت دستی طراحی شده‌اند و آن‌قدر جزئیات دارند که ساعت‌ها میشود به هر تصویر خیره شد.

بازی در سبک ماجرایی اشاره و کلیک کلاسیک است و صحنه‌ها ثابت هستند. اما سازنده‌ها با طراحی انیمیشن‌های بسیار ساده به پس زمینه‌های ثابت زندگی بخشیده‌اند؛ مانند پرنده‌هایی که در هوا پرواز میکنند، روبات‌هایی که در پیش‌زمینه مشغول نظافت هستند یا کاراکترهایی که هر کدام کاری انجام میدهند.

دومین چیزی که جلب توجه میکند، این است که این بازی ماجرایی طولانی و باکیفیت، با آدوبی فلش طراحی شده است! این موضوع را وقتی در محیط بازی راست کلیک کنید و منوی آشنای ‌About Adobe Flash‌ را میبینید، کشف میشود.

Machinarium free download - بازی ماجراجویی پازلی فوق العاده جذاب ماشیناریوم سرزمین ماشین‌ها

ماشیناریوم داستان بسیار خوبی دارد که به خاطر نحوه روایت خاص آن بیش‌تر از حد معمول مورد توجه قرار میگیرد. داستان از جایی شروع میشود که روبات قهرمان بازی، توسط یک سفینه دفع زباله به بیرون از شهر تبعید میشود. سازنده‌ها با استفاده همه تکنیک‌های روایت داستان (به جز دیالوگ)! شما را کنجکاو به دانستن سرگذشت این روبات بینوا و دوستش و رابطه آن‌ها با گروه جنایتکار شهر میکنند. سرگذشت قهرمان بازی توسط فلش‌بک‌های سیاه و سفید در ابر بالای سر او نمایش داده میشود و تا پیش از رسیدن به بالای برج و معمای نهایی متوجه نمیشوید قضیه از چه قرار بوده است. در طول بازی، در صورت ثابت ایستادن، فلش‌بک‌هایی از گذشته قهرمان داستان نشان داده میشود که ارزش نگاه کردن دارند.

بیکلام بودن بازی و موسیقی متن آرام و جذاب آن کاری میکند که هر‌‌ادونچر بازی، به یاد بازی معروف ‌Neverhood‌ بیفتد. حال و هوای بازی به شدت به نورهود نزدیک است و از نظر سختی معماها اصلا کم نمیآورد. معماهای اولیه محدود به صحنه‌های بسته میشوند، اما همین‌طور که پیش بروید، معماها در لوکیشن‌های مختلف پخش میشوند و ممکن است روزها در جستجوی سرنخ یک معما معطل بشوید. ‌ ‌

یکی از نکات قابل توجه در روند بازی، شکستن همه قالب‌های مرسوم معماهای سبک ماجرایی است. مثلا در یکی از بخش‌های بازی یک پانل با 2چراغ شکسته میبینید که برای راه‌اندازی کامل به 2چراغ احتیاج دارد. تجربه انجام بازی ماجرایی میگوید که باید به دنبال 2چراغ جایگزین بگردید اما در حقیقت در کل بازی تنها یک چراغ دیگر پیدا میشود! یا در یکی دیگر از معماها، یک تهویه از شما سوال هوش میپرسد اما کلید رد شدن از سد او این است که فقط پاسخ اشتباه بدهید. از این دست ساختارشکنیها در طول بازی ماشیناریوم زیاد پیدا میشود و باعث سخت شدن روند بازی شده است. فعال‌کردن گزینه کمک در قسمت بالای تصویر، اولین کاری است که در هر صحنه باید انجام بدهید چون بدون آن امکان ندارد بفهمید هدف چیست.

از دیگر ویژگیهای خاص ماشیناریوم میتوان به غیرفعال شدن نقاط حساس در صحنه اشاره کرد. خلاف همه بازیهای ماجرایی، در این بازی تنها نقاط حساسی قابل تعامل هستند که در دسترس روبات باشند و اگر کاراکتر شما در گوشه راست صحنه ایستاده باشد، تا وقتی به طرف چپ نرفته باشید، نمیتوانید بفهمید دکمه گوشه چپ تصویر قابل تعامل هست یا نه. روبات قهرمان داستان ماشیناریوم میتواند قدش را تا حدودی بلند و کوتاه کند که این ویژگی در حل کردن بسیاری از معماها به کار میآید. ‌

ماشیناریوم یکی از بهترین بازیهای ماجرایی چند سال اخیر است که میتواند لحظات فراموش‌نشدنی و خاطره‌انگیزی برای علاقه‌مندان به این ژانر را فراهم کند. این بازی را به هیچ‌وجه از دست ندهید.

توجه : پس از دانلود با فایلی با پسوند .bin مواجه می شوید که باید یا آن را بر روی سی دی رایت نمایید یا اینکه با نرم افزار هایی نظیر Daemon Tools آن را بر روی یک درایو مجازی mount کنید و سپس نصب نمایید.

دانلوددانلود رایگان ماشیناریوم بخش اول | بخش دوم | بخش سوم | بخش چهارم | بخش پنجم | بخش ششم | بخش هفتم | بخش هشتم | بخش نهم | بخش دهم(حجم : 491.8 مگابایت)
دانلودلینک کمکی(رپیدشیر)

تصویرتصاویر بازی:

Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium Machiarium

رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
 

این روز ها شاهد شکوفایی بازی های بسیاری هستیم حتی شرکت های بازی سازی معروف بهترین های خودشان را در این فصل ارائه داده اند. اما با دانلود بازی کامپیوتر ای که سایت نرم افزار ی دانلود رایگان تهیه دیده کاملا متفاوت تر از بازی هایی است که تا کنون دیده اید. این بازی کامپیوتری با سبکی تازه نشان داده که هنوز می توان بازی رایانه ای ساخت که همگان را به وجه آورد. این روش بازی کردن که با رقص موس هدایت می شود و ماشین های عجیب در حال پروازی که شما سوار یکی از آن ها هستید صلاح های خطرناکی را حمل می کنید که خشونت بازی را به بی نهایت خود رسانده است.

شاید نتوانید سبک بازی را تصور کنید حتی موقع شروع بازی کاملا گیج هستید پس خودتان سکان بازی را به دست بگیرید تا با این دنیای جدید آشنایی بیشتری پیدا کنید. بازی Game Hammer fight جنگ دستگاه های مختلف در حال پرواز با صلاح های عظیم چرخان است که جنگ افزار های آن با لبه های ضخیم و سنگین تیز هستند. مبارزه با یک سیستم منحصر به فرد که مبنی بر شبیه سازی حرکت فیزیکی واقع گرایانه و حرکت و رانندگی در آسمان با حرکات ماوس می باشد. همانطور که شما ماوس را حرکت می دهید راننده این ماشین مانند سفینه در آسمان شروع به چرخاند صلاح مرگبار خود می کند و با ضربه ای که با حرکت ماشین در حال پرواز خود وارد می کنید مانند چکش اسلحه خود را بر سر دشمن می کوبید. این بازی جنگی به شما حس بی مانند زدن یک ضربه واقعی را می دهد و حرکات کنترل کننده دست شما احساس واقعی داشتن انبوه صلاح های مرگبار در دستانتان را منتقل می کند که انگار به سوی دشمن حمله ور می شوید. فیزیک شبیه سازی شده بازی و کنترل مستقیم ماوس با انواع بسیار متنوعی از تکنیک های امکان پذیر جنگ و میدان های مختلف بسیار برای جنگ شما را برای تکمیل مهارت مبارزه خود در این بازی آماده می کند.

Hammerfight 1.004 Game - بازی جنگ چکشی در آسمان

ویژگی ها بازی جنگ چکشی

 • بازی کاملا متفاوت با سبکی تازه
 • کنترل خودآموز ماوس
 • فیزیک واقع گرایانه ضربه زدن و منهدم کردن
 • بازی داستانی بسیار زیبا
 • هنر با کیفیت بالا
 • بیش از 50 سلاح مخوف
 • امکان بازی 3 تا 4 بازی کن

حداقل سیستم مورد نیاز

 • ویندوز: SE98/ME/XP/Vista
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 8
 • پردازنده: Athlon / Pentium III 2 GHz
 • رم: 256 MB
 • گرافیک: 64 MB سخت افزار 3D
 • فضای مورد نیاز: 150 MB

دانلوددانلود رایگان بازی جنگی چکشی (حجم : 19.2 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

ونیز شهری در شمال ایتالیا ست که به شهر کانال ها مشهور است. ونیز در میان دریای آدریاتیک قرار گرفته و بصورت جزیره های کوچکی است که خشکی ها به وسیله کانال ها از هم جدا شده و مردم شهر به وسیله قایق به این طرف و آن طرف می روند. آرزوی خیلی از افراد است که این شهر رویایی را یک بار هم که شده از نزدیک ببینند. سایت نرم افزار ی دانلود رایگان به طور مجازی شما را با یک بازی رایگان با قایق به این شهر برده تا ساختمان های در حال فرو ریختن آن را نجات دهید.

در این بازی ونیز غرق شده و تنها شما می توانید آن را نجات دهید. سوار قایق طلایی معروف ونیز شوید و به قلعه های شناور شهر سر بزنید تا گنجینه های از دست رفته را بازسازی کنید. سکه گران، چنگ معروف دوست داشتنی و حلقه یاقوت را با تیرکمان به فضای متناظر خالی آن پرتاب کنید و از مهمات مخصوصی که دراختیار شما قرار میگیرد برای بهترین شلیک و امتیاز بیشتر در طول راه استفاده کنید. بنابراین به سرعت سوار قایق گوندولا شده و آماده حرکت شوید که جزر و مد، آتش، مشکلات و موانع بسیاری بر سر راه شما قرار دارد که باید آن ها را رد کنید اما گول سادگی اول راه را نخورید که با حالت های مختلف بازی و چالش های جدی بسیاری مواجه خواهید شد. این بازی کامپیوتر یک آزمون کلاسیک از عقل، اراده و مهارت است.

Venice Deluxe Game - بازی لوکس نجات ونیز

ویژگی های بازی نجات نیز

 • بازی نجات ونیز
 • ذخیره 72 ساختمان
 • لذت از هنر پر زرق و برق بازی
 • تست عقل، اراده و مهارت

حداقل سیستم مورد نیاز

 • ویندوز 98, ME, 2000, XP, Vista
 • پردازنده 600 MHz
 • حافظه رم 128 مگابایت

دانلوددانلود رایگان بازی فکری ونیز (حجم : 16.9 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

یک بازی پر طرفدار از قدیم تا کنون با سبکی تازه و کاملا هیجان انگیز که با چندین بار بازی هم نمی توانید از آن دل بکنید را امروز سایت نرم افزار ی دانلود رایگان این بازی رایگان را اشتراک عموم گذاشته است. سوار سفینه فضایی خود شوید به کهکشان ها سفر کنید و با حشرات موذی در بی افتید. برای از بین بردن این حیوانات فضایی باید با عملکرد آن ها آشنا شوید سرعت عمل به خرج دهید و از تمام امکانات سفینه انتخابی خود استفاده کنید در پایان هر مرحله با غول بازی روبرو و ماهرانه آن را نابود کنید. باید غرق این بازی کامپیوتری شوید و خود را در آن بازی فضا تصور کنید تا بتوانید هماهنگ عمل کرده و به جنگ این عجوبه های خلقت بروید.

دانلود بازی رایانه ای Insectoid برای کسانی که بزرگ شده بازی های اکشن کلاسیک تیر اندازی شرکت arcade مانند Game Galaga در دهه هشتاد هستند فوق العاده نمود خواهد کرد. ویژگی حرکت سریع و هیجان که آدرنالین خون را بالا می برند از خصیصه های بازی های هیجان انگیز گیم پلی است. بیش از 50 سطح منحصر به فرد، چهار کشتی فضایی سفارشی، تصاویر گرافیکی خیره کننده و موسیقی حرفه ای با نمره ای عالی رویارویی با حشرات موذی با یک فناوری تیر اندازی که رویای آن را آیندگان تصور می کند یک لحظه هم اجازه نخواهد داد تا لحظه تمام کردن بازی از پشت بازی کامپیوتر خود جنب بخورید.
با نگه داشتن دکمه آتش قدرت خود را جمع کنید و یک باره خط دفاعی دشمن را به هم بریزید همچنین استفاده از سلاح های تقسیم کشتی، اشعه لیرز، نارنجک، سپر دفاعی شما را برای یک مبارزه واقعی علیه حشرات عصبانی آماده خواهد کرد. پشت خطوط دشمن پیشروی کنید و سعی کنید گارد آن ها را بشکنید و نیرو های پشتیبانی را نابود کنید و در یک جنگ کهکشانی پرچم پیروزی را علم کنید.

Insectoid 1.0.0 Portable - بازی حشره کشی در فضا

ویژگی های بازی

 • بازی با بیش از 50 سطح چالش انگیز
 • 4 کشتی منحصر به فرد با کارایی متفاوت
 • مبارزه با دشمنان منحصر به فرد
 • انتخاب آسان، نرمال و سخت بازی
 • لذت بردن از یک موسیقی حرفه ای

حداقل سیستم مورد نیاز

 • ویندوز XP/Vista/7
 • پردازنده 1.2 GHz
 • حافظه رم 256 مگابایت

دانلوددانلود رایگان بازی کامپیوتر حشره کشی در فضا (حجم : 39.5 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

حتما می دانید که چوپان ها که از گله گوسفندان مراقبت می کنند یک سگ گله دارند, امروز و در این مطلب برای شما یک بازی گوسفند چرانی به نام Sheeplings Portable Game آماده کرده ایم که یک بازی بدون نیاز به نصب و کم حجم است. بازی دارای 84 مرحله بسیار جالب است که شما باید توسط پارس کردن سگ گله گوسفندان را به داخل محوطه نگهداری شان هدایت کنید. بازی در ابتدا خیلی ساده و راحت به نظر می رسد اما در ادامه بازی کمی هوشمندانه تر می شود و ادامه آن سخت تر به نظر می رسد. امیدواریم از دانلود این بازی رایگان از سایت FDL لذت ببرید.

Sheeplings Portable Game - بازی گوسفند چرانی

مشخصات سخت افزاری بازی Sheeplings

 • سی پی یو: 1.0 GHZ حد اقل
 • رم: 256 MB حداقل
 • دایرکت ایکس: 7 یا بالاتر
 • سیستم عامل: ویندوز 2000 / ME / XP / Vista / Seven

دانلوددانلود رایگان بازی گوسفند چرانی (حجم : 9.91 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی 7 Lands به معنی هفت سرزمین نام بازی بسیار هیجان انگیز, فکری به سبک جورچین پازلی است که در 7 سرزمین پادشاهی شبیه سازی شده است. این بازی کامپیوتری شامل بیش از 60 مرحله هیجان انگیز است که با اتمام هر مرحله مرحله بعدی نمایان می شود و امتیازات هر مرحله با قبلی ها جمع می شود. داستان بازی از یک افسانه قدیمی پیروی می کند. در محیط بازی شما 6 ضلعی هایی دارید که شبیه به بازی خانه سازی باید در مکان های خاصی که شما باید از روی هوشتان تشخیص دهید و قرار دهید. شما زمان محدودی در اختیار دارید و اگر تا پایان آن تمامی شکل های چند ضلعی را سر جایشان قرار ندهید آن مرحله را از دست داده اید و باید مجدد تلاش کنید. بازی 7 Lands واقعا دارای حساسیت خاصی است که اگر چند مرحله را بگذرانید به شما قول می دهیم تا پایان 60 مرحله همراه بازی میز رایانه خود را ترک نخواهید کرد. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی لذت ببرید.

7 Lands Game - بازی کامپیوتری هفت سر زمین به سبک جورچین پازلی

سیستم مورد نیاز برای اجرای خوب بازی

 • سیستم عامل: ویندوز 2000 / ویندوز ایکس پی/ ویندوز ویستا
 • سی پی یو : حداقل سرعت پردازش 800 مگاهرتز
 • 128 مگابایت حافظه اصلی سیستم

دانلوددانلود رایگان بازی هفت سرزمین (حجم : 57.3 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپید شیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی LucyQ Deluxe Portable یک بازی مرحله ای بسیار جالب است که حول محور یک داستان کودکانه جالب پیش می رود. شما به عنوان شخصیت بازی هر مرحله با توجه به تصویر کمیکی که می بینید وارد مرحله بازی می شوید و تصویری در صفحه می بینید. سمت چپ صفحه تصاویر کوچکی که از تصویر بزرگ بریده شده اند وجود دارند که شما باید جای آنها را در تصویر اصلی پیدا کنید. با اینکه کار ساده ای به نظر می رسد اما پس از گذراندن چندین مرحله تبدیل به یک کار سخت و خسته کننده می شود که باید از تیز هوشی خودتان در جلو رفتن جریان بازی کمک بگیرید. شما برای اجرای خوب این بازی حداقل 256 مگابایت رم داشته باشید. کارت گرافیک 32 هم جواب کار شما را خواهد داد. یک سی پی یو ی 800 مگاهرتزی هم کافی است تا بازی توان اجرا شدن داشته باشد. در ضمن DirectX 7 یا بالاتر هم باید نصب داشته باشید. این بازی روی ویندوز 98 ویندوز ایکس پی , ویندوز 2000 هم اجرا می شود. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی کامپیوتری لذت ببرید.

LucyQ Deluxe Game - بازی مرحله ای و هیجان انگیز

دانلوددانلود رایگان بازی لوسی (حجم : 19.1 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

اگر از طرفداران بازی های کامپیوتری کم حجم باشید حتما از بازی هایی به سبک پازلی خوشتان می آید. این بازی های رایانه ای که اکثرا نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاصی ندارند به خوبی روی هر سیستم شخصی ساده ای قابل نصب و اجرا هستند. بازی کامپیوتری انتقام زوما یک بازی به سبک پازلی است که شما باید حداقل 3 توپ هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا از صف توپ ها حذف شوند. شما باید این کار را تا تمام شدن تمامی توپ ها قبل از اینکه به آخر مسیر برسند و شما ببازید انجام دهید. در حین بازی شما با حذف کردن هر چه تعداد بیشتر توپهای پشت سر هم جایزه های بیشتر و امتیازات بیشتری میگیرید. نسخه مشابه این بازی که Star Wars Zuma Deluxe نام دارد قبلا در سایت به شما معرفی شده بود. این بازی دارای مراحل جذاب بسیار زیبایی است و شما از بازی کردن با انتقام زوما خسته نمی شوید. این بازی همراه با افکت های تصویری و صوتی بسیار جذاب تمامی افراد در تمامی رده های سنی را به خود جذب میکند. امیدواریم از دانلود رایگان بازی Zuma's Revenge لذت ببرید.

Zuma's Revenge Game - بازی کامپیوتری انتقام زوما به سبک پازلی

دانلود دانلود رایگان بازی زوما بخش اول | بخش دوم (حجم : 95.6 مگابایت)
دانلود لینک کمکی بخش اول | بخش دوم (راپیدشیر)

یکی از قدیمیترین بازی های کنسول میکرو Mario یا قارچ خور بود که خیلی از ما ها را در دروان کودکی سرگرم میکرد. حالا امروز سایت دانلود رایگان نسخه ای جدید از این بازی سرگرم کننده و جالب را برای کامپیوتر شما تهیه کرده که Mario Fusion نام دارد. بازی ماریو یا قارچ خور دارای مراحل بسیار بسیار زیادی است . شما باید در شروع هر مرحله شروع به جلورفتن کنید و قارچ ها را بخورید و قارچ های سمی را له کنید و امتیاز بگیرید. در بازی قارچ های سحر آمیز نیز وجود دارد که شما را بزرگ میکند و گل های جادویی وجود دارد که خوردن آنها به شما انرژی میدهد و در عین حال نباید در هنگام عبور از گذرگاه ها در گودال ها بیافتید. تغییرات بسیاری در Mario Fusion رخ داده است که غول های جدیدی در پابان هر مرحله به مبارزه با شما می آیند و مراحل کمی طولانی تر شده اند. در آخر امیدواریم از دانلود بازی کامپیوتر رایگان ماریو فیوژن لذت ببرید.

Mario Fusion Portable Game - بازی ماریو قارچ خور جدید

دانلوددانلود رایگان بازی ماریو فیوژن (حجم : 18.3 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

ساخت بازی هم مانند داستان نویسی نیاز به تخیل و خلاقیت دارد که گاهی بازی ساز از روش های قدیمی با داستانی متفاوت و مدل پیشرفته برای ساخت بازی آن بهره می گیرد. سایت نرم افزار ی دانلود رایگان یک نمونه بازی کامپیوتر زیبا و پازل مانند را تهیه دیده است که نیاز به مهندسی یک ساعت باستانی دارد.
مهندسی و بررسی فنی رمز و راز یک ساعت باستانی، بازی زیبا و دلربایی را خلق کرده که شما می بایست آن را حل کنید. سفر به مکان های شگرف و جستجو به عنوان استاد در فواصل زمانی مشخص به شما کمک می کند تا قطعات گم شده را زودتر پیدا کنید. باید در بازی ساعت باستانی مانند ساعت سریع عمل کرده و با حرکت چرخ دنده ها به صورت افقی و عمودی آن ها را با هم شکل و رنگ خود جا زده تا قطعات ساعت قدیمی را آزاد کنید.

Engineering Mystery of the Ancient Clock - رمز و راز مهندسی ساعت باستانی

دانلوددانلود رایگان بازی ساعت باستانی (حجم : 16.5 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

ساخت بازی هم مانند داستان نویسی نیاز به تخیل و خلاقیت دارد که گاهی بازی ساز از روش های قدیمی با داستانی متفاوت و مدل پیشرفته برای ساخت بازی آن بهره می گیرد. سایت نرم افزار ی دانلود رایگان یک نمونه بازی کامپیوتر زیبا و پازل مانند را تهیه دیده است که نیاز به مهندسی یک ساعت باستانی دارد.
مهندسی و بررسی فنی رمز و راز یک ساعت باستانی، بازی زیبا و دلربایی را خلق کرده که شما می بایست آن را حل کنید. سفر به مکان های شگرف و جستجو به عنوان استاد در فواصل زمانی مشخص به شما کمک می کند تا قطعات گم شده را زودتر پیدا کنید. باید در بازی ساعت باستانی مانند ساعت سریع عمل کرده و با حرکت چرخ دنده ها به صورت افقی و عمودی آن ها را با هم شکل و رنگ خود جا زده تا قطعات ساعت قدیمی را آزاد کنید.

Engineering Mystery of the Ancient Clock - رمز و راز مهندسی ساعت باستانی

دانلوددانلود رایگان بازی ساعت باستانی (حجم : 16.5 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

آیا دوست دارید به یک سفر هیجان انگیز رفته و پازل حل کنید؟ استاد جوان بازی تبتی باستانی را برای شکار گنج در سزرمین های وحشی متروکه آغاز می کند. شما نیز سفر را با آن آغاز کنید که ماجراهای جذاب، کار های جالب و ملاقاب با شخصیت های شگفت انگیز در انتظار شماست. و در نهایت در قسمت پایانی بازی توده عظیمی از گنج نصیب شما خواهد شد.

بازی پازل گنجینه های تبت فوق العاده زیبا و هیجان انگیز به این صورت می باشد که شما می بایست با به هم زدن سنگ های هم رنگ آن ها را حذف کنید و گنجینه های ازشمند بازی را بدست آورید.این بازی کامپیوتری آنقدر زیبا و متفاوت ساخته شده که شما را ترغیب می کند تا حتما مراحل بعدی را ببینید و با یک زیبایی دیگر، چینشی تازه تر، اجسام عجیب و سختی های متفاوت روبرو شوید و هیچ گاه از بازی خسته نخواهید شد زیرا به نظر می رسد بازی تازه دیگری را شروع کرده اید. سایت نرم افزاری دانلود رایگان این بازی مخصوص را برای کاربران خود تهیه دیده و به شما وعده می دهد که اگر شروع به بازی کنید به راحتی از آن دل نخواهید کند.

Bato Treasures of Tibet - بازی پازل گنجینه های باتو از تبت

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا:

 • ویندوز: vista/xp/2000
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 8
 • پردازنده: Pentium/Athlon 1000 MHz processor
 • رم: 256 MB
 • گرافیک: 32 MB سخت افزار 3D
 • فضای مورد نیاز: 32 MB

دانلوددانلود رایگان پازل گنج تبت (حجم : 22.6 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

دستکش رانندگی خود را به دست کنید و آماده مسابقه شوید. سرعت، هیجان، گذر موانع، ابزار و مواجه شدن با خطر از مهمترین خصیصه های بازی کامپیوتری رایگانی است که سایت نرم افزار ی دانلود رایگان برای دوست دارانش تهیه دیده که با کمترین نیاز های سخت افزاری بهترین و مهیج ترین بازی ماشین آتشین Hot Wheels MechaniX را به اجرا در می آورد.

تیم MechaniX با جاده های داغ Hot Wheels مسابقات مهیج مخاطره آمیز خود را به روی کامپیوتر آورده است. شما می توانید قطعات و ابزار های خودرو خود را در مسیر های مختلف برای کارایی بهتر مسابقه سفارشی و تعویض کنید. این قطعات Mechanix عملکرد بهتری را در هر یک از ماشین ها ایجاد می کند و در جاده های مختلف ماشین شما بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد. شما می توانید گاهی اوقات به ماشین خود بال اضافه کنید تا از روی موانع به پرواز در آیید یا تایر های خود را تعویض کنید تا از مسیر های گلی به راحتی عبور کنید. یکی از ماشین ها را انتخاب کنید و جاده را تعیین کنید حال برای اول شدن به رقابت بپردازید. ابتدای بازی انتخاب شما تنها از بین 6 ماشین معمولی خواهد بود اما با مسابقه دادن و اول شدن یا جمع کردن ابزار های ماشین در طول بازی ماشین های قفل شده آزاد خواهد شد و انتخاب های بهتر و مسابقات هیجان انگیز تری را پیش رو خواهید داشت. عکس العمل خوب شما در بازی به پیروزی شما نسبت زیادی به ارتقاء ماشین و سرعت عمل در گذر موانع خواهد داشت.
قبل از اینکه شما بتوانید مسابقه قهرمانی بین سیاره ای را بگذرانیدمی بایست تمام 12 ماشین قفل شده را آزاد کنید. که بعد از گذراندن آخرین مرحله و گرفتن کاپ قهرمانی ماشین قدرتمندی به شما داده خواهد شد که تمام خصوصیت های دیگر ماشین ها را در خود یکجا داراست. بنابراین پایتان را بر روی پدال آهنین گذاشته و برای اول شدن تلاش کنید و در میان راه تمام ابزار های موجود در جعبه ها جمع آوری کنید تا به پیروزی برسید.

Hot Wheels MechaniX - بازی ماشین چرخ آتشین

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا:

 • ویندوز: 95/98/ME/XP
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 8
 • پردازنده: Pentium® II 233MHz with MMX
 • رم: 32 MB
 • گرافیک: 4 MB سخت افزار 3D
 • فضای مورد نیاز: 100 MB

دانلوددانلود رایگان بازی ماشین چرخ آتشین (حجم : 75.4 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

یک سری تحقیقات مخفی بر روی ژن حیوانات ما قبل تاربخ باعث به وجود آمدن گروهی از هیولا های تشنه به خون شده است که سیاره ما را رو به نابودی برده است. آزمایشگاهی مدرن در زیر زمین که تاریکی آن را فرا گرفته و تنها چیزی شما را یاری می کند خودتان هستید و در مکانی بد و ترسناک به تنهایی جلو می روید تیر اندازی می کنید و هیچ کس به شما کمک نمی کند. شما باید در این مکان به خوبی جستجو کرده تا امکانات مورد نیاز برای نابودی بیگانگان را بیابید سپس با تجهیزات کامل هر مرحله را سپری کنید.

سایت نرم افزاری دانلود رایگان یک نسخه بهبود یافته از نوعی سبک بازی کامپیوتری که محصول سال 2003 می باشد را برای شما تدارک دیده که در آن زمان موفق به کسب دل کثیری از بازیکنان سراسر جهان شده بود. ماموریت های بازی، کسب در آمد بیشتر و پول بیشتر برای خرید تسلیحات قویتر و امکانات مورد نیاز جنگ با هیولا های وحشی در سخت ترین مکان های بازی و از بین بردن مکان تخم گذاری اعجوبه ها با افزایش قدرت شلیک و کاشت دینامیت می باشد.
شما می بایست سیاره ضعیف شده و مورد تهاجم قرار گرفته ما را نجات دهید اما یک قهرمان هیچ گاه نا امید نمی شود پس ای قهرمان به پیش برو که پیروزی از آن توست.

Alien Shooter Revisited 1.0 Portable - بازی تیراندازی به بیگانگان

ویژگی های بازی شلیک به بیگانگان:

 • 10 ماموریت برای از بین بردن هیولا ها
 • 9 نوع سلاح قوی با کارایی متفاوت
 • 3 حالت متفاوت بازی
 • افکت های مدرن بصری
 • خرید لوازم و امکانات اضافی

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا:

 • ویندوز: XP/Vista
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 9
 • پردازنده: 1.7 GHz
 • رم: 512 MB
 • گرافیک: 64 MB

دانلوددانلود رایگان بازی تیر اندازی به بیگانگان (حجم : 84.5 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

اسلحه خود را آماده کنید, حمله پرندگان به شما آغاز شده است. شما ممکن است توسط ازدحام پرندگان وحشی صدمه ببینید. بازی شلیک به مرغک ها یک بازی کامپیوتر بسیار هیجان انگیزی است که توسط سایت دانلود رایگان به شما معرفی می شود. تمامی پرندگان را از بین نبرید, فقط به پرنده های مزاحم شلیک کنید تا امتیاز کافی را بگیرید. از گلوله های خود نیز به مقدار لازم مصرف کنید. بازی Birdie Shoot 2 یک بازی برای تمام سنین است که نیاز به هوش و تخصص خاصی ندارد. بازی دارای 4 منظره مختلف است . انواع و اقسام پرندگان مختلف در تصویرموجود هستند و شما هنگان بازی آنها را مشاهده می کنید. افکت های صوتی و تصویری جالب و هیجان انگیزی در حین بازی شما را جذب و محو بازی می کنند. 4 درجه سختی برای بازی پیش بینی شده است. جوایز مخفی بسیاری در بازی نهفته شده است که بسته به هوشتان می توانید آنها را کشف کنید و در آخر نیز می توانید بازی را ذخیره کنید و امتیازتان را ثبت کنید. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی کامپیوتر لذت ببرید.

Portable Birdie Shoot 2 - بازی کامپیوتر شلیک به مرغک ها

دانلوددانلود رایگان بازی کامپیوتر شلیک به مرغک ها (حجم : 66.1 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

اگر از طرفداران گوشی های نوکیا باشید در گوشی های سری 60 ورژن 3 به بعد بازی برج سازی به نام TowerBloxx را در بخش game گوشی خود دیده اید. این بازی اعتیاد آور هم اکنون در سایت نرم افزاری دانلود رایگان برای کامپیوتر در دسترس شما قرار گرفته است. TowerBloxx Deluxe یک بازی کامپیوتری برج سازی بسیار هیجان انگیز و فوق العاده است که به جرات می توان گفت ساعت ها شما را پای میز کامپیوترتان محو خود خواهد کرد. این بازی کامپیوتر فوق العاده جذاب که محصول شرکت بازی سازی Digital Chocolate و به سبک استراتژی است بدین گونه آغاز می شود که شما باید از برج های رنگ آبی که برج های کوچک تری هستند شروع به ساختن شهر و توسعه شهر خود کنید و در این میان با تعادل و کنترل اعصاب خود برج ها را روی هم به ترتیب و نظم بچینید تا افراد بیشتری را در آن برج سکونت دهید. سپس بعد از گذراندن این مراحل برج هایی با رنگ سبز و قرمز که ظرفیت بیشتری باعث افزایش جمعیت شهر شما خواهد شد و گسترده شدن شهر شما باعث خواهد شد درجه شما هم بالاتر برود.

در حین بازی شهردار به شما کمک می کند تا شهر خود را بهتر توسعه دهید و حتما از توصیه های وی استفاده نمایید. نوع دیگری از نحوه بازی رکورد زدن در ارتفاع برج ها است. با این کار شما می توانید برج های بلندتری را احداث کنید و امتیاز بیشتر به دست آورید.

TowerBloxx Deluxe Game - بازی کامپیوتری برج سازی بسیار هیجان انگیز

مشخصات بازی TowerBloxx Deluxe و نیازهای سخت افزاری جهت اجرای صحیح بازی

 • محیط بسیار جذاب و هیجان انگیز برای سن 5 الی 95 سال
 • تجربه عالی خانه سازی در محیط مجازی کامپیوتر شما
 • امکان تست اعصاب جهت رها کردن به موقع قطعات برح در حال ساخت و بررسی میزان تمرکز
 • تصاویر و محیط جذاب و محیط سه بعدی با جلوه های صوتی محو کننده
 • سیستم عامل مورد نیاز : ویندوز 2000, ویندوز xp, ویستا
 • 512 مگابایت رم سیستم (256 مگابایت هم تست شده است)
 • 16 مگابایت حافظه کارت گرافیک سیستم

دانلوددانلود رایگان بازی برج سازی (حجم : 36.9 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی Drugstore Mania یک بازی بسیار جالب و جذاب و مفرح است که از اینجا آغاز می شود که لیزا یک دانشجوی رشته پزشکی است که برای تکمیل دوره تحصیلی خود به دارو خانه ای می رود که دوره کارآموزی خود را بگذراند. شما نقش لیزا را در مدیریت داروخانه به عهده دارید. شما باید مشتری ها و مریض هایی که به داروخانه مراجعه می کنند را پاسخگو باشید تا رضایت کامل داشته باشند. بازی از بیش از 50 مرحله تشکیل شده و شامل بازی های داخلی بسیار سرگرم کننده ای است و شما با بردن هر مرحله جوایز بسیاری کسب می کنید. این بازی روی ویندوز xp و ویستا و ویندوز 2003 تست شده است و برای اجرا یک سی پی یو 700 مگاهرتزی کافی است و رم 256 مگابایت این بازی کامپیوتر را به خوبی اجرا میکند. امیدواریم از دانلود رایگان بازی مدیریت داروخانه از سایت نرم افزاری دانلود رایگان لذت ببرید.

Portable Drugstore Mania 1.0 - دانلود بازی مدیریت داروخانه

دانلوددانلود بازی مدیریت داروخانه (حجم : 47.4 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی بسیار زیبای حفاری برای زندگی که کاراکتر این بازی موجودی فضایی است که به زمین آمده تا طلا , آهن , مس و ... را با استفاده از سفینه فضایی به سیاره خود ببرد. دربازی حفاری برای زندگی شما با استفاده از یک دستگاه حفر کننده بسیار قوی در جستجوی طلا می گردید که بر سر راه شما موانعی بسیار زیادی از جمله سنگ های غول آسا و... وجود دارد. ویژگی دیگر این بازی چرخ بالی است که مانند کلاه بر سر شماست و شما می توانید به راحتی با آن پرواز کنید که البته چرخ بال این عجوبه سوخت مصرف می کند که باید قبل از تمام شدن آن صندوقهای طلا را پیدا کرده و بازی را به اتمام برسانید. این بازی کامپیوتر دارای سه محیط متفاوت است که باید 33 مرحله را در این محیط ها به پایان برسانید. تیم نرم افزار ی دانلود رایگان امیدوار است شما از دانلود این بازی رایگان لذت ببرید

I-Digger Portable Game - بازی حفاری برای زندگی

دانلوددانلود رایگان بازی حفاری (حجم : 25.2 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

احمق ترین سوسک جهان دوباره برگشت. بله beetle bug دوباره برگشته است. این حشره موزی این بار متفاوت تر از گذشته بازگشته و می خواهد به بچه سوسک های موجود در منطقه خود کمک کند. بازی پازلی سوسک احمق یک بازی کامپیوتر بسیار جالب و روان است که شما به عنوان بازیکن شروع به بازی می کنید و می توانید با موس یا کیبرد بازی را کنترل کنید , با کلیک چپ موس بمب بگذارید و دیوار ها را خراب کنید. این بازی صداهای بسیار جذابی دارد به طوری که ممکن است شما را ساعت ها پای میز کامپیوترتان میخکوب کند. طبق معمول اکثر بازی های سایت دانلود رایگان این بازی نیز پرتابل و بدون نیاز به نصب است. برای این بازی می توانید ویندوز xp یا ویندوز ویستا داشته باشید , حداقل 800مگاهرتز سی پی یو داشته باشید و به 256 مگابایت رم نیاز دارید و باید DirectX 8 به بالا داشته باشید و 51 مگابایت فضای هارددیسک برای این بازی لازم دارید. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی جذاب از سایت نرم افزار ی دانلود رایگان لذت ببرید.

Beetle Bug 3 Portable Game - بازی پازلی سوسک احمق

دانلوددانلود رایگان بازی سوسک احمق (حجم : 39.1 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

اینجا سال 2074 میلادی است. اخترشناسان از تمام جهان جمع شده اند تا این برخورد شهاب آسمانی به زمین را بررسی کنند. ابری از گرد و خاک ساسر سیاره ما را احاطه کرده است. ایستگاه فضایی دانشمندان در فضا با مشکل مواجه شده است و یک تیم از سیاره زمین به سمت ماه در حال حرکت است تا با استفاده از کشتی فضایی که در اختیار دارد به کمک اخترشناسان در فضا بشتابد. بازی فضایی سیاره در آتش سوخته یک بازی بدون نیاز به نصب است که با یک کارت گرافیکی حداقل 32 مگابایتی و یک رم 128 مگابایتی شما را ساعت ها در فضا معلق نگه می دارد. این بازی مرحله ای بسیار جذاب که شما به عنوان سرنشین فضا پیما کنترل آن را در دست دارید با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف به شما امتیاز های مختلف می دهد و فضاپیمای شما مجهز تر به کاوش در ماه می پردازد. این بازی از سری بازی های تیم بازی سازی Stars Ashes است که از سال 2003 تا حالا به ساختن بازی های فضایی می پردازد. از سری های دیگر این سبک بازی ها می توان به LAST GALAXY HERO , EGYPTOID , EGYPTOID 2 , SAWOID و INCINERATE اشاره کرد. سایت دانلود رایگان دانلود این بازی فضایی را به شما پیشنهاد می دهد. بازی قابل حمل است و به نصب نیاز ندارد.

Incinerate Portable Game - بازی فضایی سیاره در آتش سوخته

دانلوددانلود رایگان بازی فضایی (حجم : 32.6 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

بازی بسیار زیبای توپ های رنگی اسپارکل Sparkle که همانند بازی Luxor است شما را جذب می کند و شما مجبور می شوید که این بازی را تاپان ادامه دهید. سبک بازی Sparkle مانند Luxor و Zuma Delux است ولی ویژگی که این بازی را از بازی های مشابه آن جدا می کند گرافیک بسیار زیبای آن است که نسبت به سایر بازی ها با این حجم شگفت انگیز است.

در این بازی شما باید توپ های رنگی همرنگ را به طوری خاصی پهلوی هم قرار دهید که حداقل 3 توپ همرنگ کنار هم قرار بگیرند , در این صورت این توپ ها حذف شده و از بین میروند و شما تا به پایان رسیدن توپ ها این کار را می کنید تا توپ ها در دام گودال سیاه نیافتند. بازی Sparkle که به فارسی معنی جرقه زدن را می دهد در تمامی مراحل این بازی این حالت را مشاهده می کنید. طراحی مرحله های این بازی به قدری زیبا است که شما را ساعتها مشغول می کند. این بازی مانند اکثر بازی های موجود در سایت به صورت Portable (بدون نصب) است. تیم نرم افزار ی دانلود رایگان امیدوار است شما از دانلود این بازی کامپیوتر رایگان نهایت لذت را ببرید

Sparkle 1.0 Portable Game - بازی توپ های رنگی اسپارکل

ویژگی های این بازی:

 • سرعت بسیار بالا و جذابیت خیره کننده
 • محیط بازی رنگارنگ مناسب برای سنین پایین
 • بسیار مهیج و ساختار مرحله ای بودن
 • بسیار بسیار اعتیاد آور و هیجان انگیز

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سیستم عامل: Windows XP/Vista
 • سی پی یو: 1.0 گیگاهرتز
 • رم: 512 مگابایت
 • شتابدهنده کارت گرافیک : DirectX 7.0
 • فضای مورد نیاز روی دیسک سخت: 30 مگابایت

دانلوددانلود رایگان بازی اسپارکل (حجم : 28.3 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

در میان بازی های موجود در دنیا، بازی های فکری جایگاه خاص خود را دارند که با وجود رایانه و ایجاد تنوع، تخیل، رنگ و واقعیت به سرگرمی ها باعث جذب هرچه بیشتر مشتاقان به ورزش فکر شده است.
در میان این سرگرمی های کامپیوتری می توان به بازی پروفسور ویزویزل اشاره کرد که با سفر های خود به دنیاهای مختلف باعث برخورد به پیچیدگی های زیادی میشود که سایت نرم افزار ی دانلود رایگان بر آن شد تا یکی از سفر های پر هیجان و پیچیده این پروفسور را در اختیار کاربران علاقه مند به سرگرمی های ذهنی قرار دهد.

با حل هر مرحله، عکس های موجود در گالری پروفسور که در سفر هایش در دور دنیا گرفته باز خواهد شد. بیش از صدها مرحله سخت به طور مسلم لذت بازی برای کاربران تازه کار، طرفداران حرفه ای بازی های آب و تاب دار همچنین کم سن و سالان را جواب می دهد. بازی فکری پروفسور فیزویزل بدون هیچ محدودیت زمانی و ذخیره مراحل پیشرفت می باشد. بازی یک تجربه یکسان در تمام مراحل به کاربر می دهد که تمام کاربران را قادر می سازد پروفسور را از تمام مراحل گذرانده و به آزمایشگاهش برگردانند.

Professor Fizzwizzle - بازی فکری پروفسور فیزویزل

خصیصه های بازی پروفسور فیزویزل:

 • بازی فکری و جذاب برای تمام سنین
 • بیش از 230 مرحله
 • قابلیت ویرایش و ساخت مراحل
 • باز کردن تصاویر قفل شده بعد از حل مراحل

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا:

 • ویندوز: 98/ME/2000/XP/Vista
 • پردازنده: 600 MHz
 • رم: 128 MB
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 6.0
 • فضای هارد: 25 MB

دانلوددانلود رایگان بازی پروفسور فیزویزل (حجم : 8.88 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

شاید شما هم تا به حال در خیالات خود فکر کرده باشید که می توانستید یک تفرجگاه ساحلی برای خود بسازید و آن را مدیریت کنید و گسترش بدهید تا کشتی ها و قایق های بزرگ و کوچک مشتری دائم شما بشوند. سایت نرم افزاری دانلود رایگان این آرزوی شما را با بازی استراتژی تفرجگاه ساحلی Youda Marina به حقیقت پیوند خواهد زد. بازی تفرجگاه ساحلی از این جا شروع میشود که در ابتدای ورود شما به بازی توسط راهنمای بازی انواع قسمت های بازی به شما اموزش داده می شود و شما با تمامی بخش های بازی و ابزار ها و منو ها آشنا خواهید شد. بازی بسیار بسیار آسان است. شما ابتدا باید یک ایستگاه رادیویی احداث کنید تا بتوانید با قایق ها و کشتی هایی که از ساحل عبور می کنند تماس برقرار کنید و بتوانید آنها را به جای مناسب در ساحل راهنمایی کنید. هر قایق یا کشتی تعداد سرنشینان مشخصی دارد. شما باید در ساحل برای هر تعداد کشتی ها و قایق ها جایگاه پهلو گرفتن بسازید تا آنها کنار آن پهلو بگیرند و مسافر تفرجگاه شما بشوند. حالا شما پس از انجام این کار ها و جذب کشتی ها باید برای بازدیدکنندگان از تفرجگاه خود وسایل تفریحی, بیمارستان, جاده, ایستگاه پلیس رستوران , آتش نشانی و... فراهم کنید تا آنها از سفر خود و اقامت در تفرجگاه شما لذت ببرند. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی کامپیوتر لذت ببرید.

Youda Marina 1.0 - بازی استراتژی تفرجگاه ساحلی

مشخصات و امکانات بازی استراتژی تفرجگاه ساحلی

 • چهار ساحل مختلف برای ایجاد تفرجگاه
 • تعداد بسیار زیادی ساختمان های مختلف جهت احداث
 • انواع و اقسام مختلف کشتی ها و قایق ها
 • تهیه ساختار تفرجگاه به میل خود شما
 • گرافیک بسیار جالب و جذاب
 • موسیقی زمینه بسیار هیجان انگیز بازی
 • جلوه های صوتی بسیار جالب و هیجان انگیز
 • خسته کننده نبودن بازی و ایجاد محیطی مفرح جهت ساعت ها بازی کردن
 • و قابلیت های بسیار جذاب دیگر...
دانلوددانلود رایگان بازی تفرجگاه ساحلی (حجم : 34.4 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
 

بازی 1001 minigolf challenge یک بازی گلف بسیار جذاب و سرگرم کننده است. بیش از 1000 زمین بازی گلف سرگرم کننده در یک محیط 3 بعدی از مشخصات این بازی جذاب است. این بازی شبیه سازی حقیقی از یک بازی گلف است که شما را ساعت ها پای میز رایانه تان خواهد نشاند. شوت های بلند و کوتاه بزنید. سرعت ضربه زدن و زاویه ضربه زدن و جهت ضربه زدن به توپ گلف را خودتان تعیین کنید و توپ را به سمت سوراخ هدایت کنید. این بازی گلف با امکان بزرگ نمایی و کوچک نمایی محیط بازی و همچنین چرخش 360 درجه دور توپ یک بازی گلف واقعی را برای شما شبیه سازی می کند. محیط های جذاب بازی یکی دیگر از ویژگی های این بازی کامپیوتر ی گلف است. شما برای استفاده از این بازی به ویندوز ویستا , ایکس پی و یا ویندوز 98 یا 2000 نیاز دارید. یک سی پی یو 1.8 گیگاهرتزی با دایرکت ایکس 9 نیز جواب کار شما را خواهد داد. کارت گرافیک 64 مگابایتی برای شما کافی است. 256 مگابایت رم به شما پیشنهاد میشود. امیدواریم از دانلود رایگان این بازی کامپیوتری از سایت نرم افزار ی دانلود رایگان لذت ببرید

1001 Minigolf Challenge - بازی گلف 3 بعدی برای کامپیوتر

دانلوددانلود رایگان بازی گلف 3 بعدی برای کامپیوتر (حجم : 22.4 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (راپیدشیر)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir